Portal FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bezpłatne warsztaty dla opiekunów nieformalnych. Polecam!
Autor Wiadomość
Rafał Adamczyk 

Wysłany: 2016-05-18, 09:49   Bezpłatne warsztaty dla opiekunów nieformalnych. Polecam!

Witam Was serdecznie,

Chciałem się przywitać i poinformować Was o ciekawej inicjatywie, na którą ostatnio trafiłem.

Moja mama cierpi już od ponad 2 lat na dość zaawansowaną formę Alzheimera. Czytam już forum od jakiegoś czasu, dlatego chce Wam również jakoś pomóc i Was wesprzeć. Ostatnio udało mi znaleźć w mojej okolicy warsztaty dla osób, które opiekują się, tak jak ja swoimi bliskimi w domu. Oczywiście korzystam z pomocy specjalistycznych instytucji, ale te kilka cennych porad bardzo mi się przydało. Takie szkolenie odbywa się pod okiem pielęgniarki z długoletnim stażem w opiece. Mi akurat udało się trafić na panią Ewę.

Informacje o tych szkoleniach możecie znaleźć na ich stronie: http://damy-rade.info/

Jak nie możecie wziąć udziału w warsztatach, choć widzę, że starają się być w różnych miejscach w kraju, to można zamówić bezpłatny poradnik dotyczący opieki albo pobrać go ze strony internetowej w wersji elektronicznej. Są tam też filmy instruktażowe, które dla mnie były akurat bardzo pomocne przy nauce.

Pozdrawiam,

Rafał

tumna 
Memoriał

Wysłany: 2016-06-01, 08:51   

Na pewno się komuś przyda ;)

monikakres 

Wysłany: 2016-12-09, 08:04   

Dziękuje bardzo :) Na pewno skorzystam z okazji :)

Odpowiedz do tematu