Portal FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie do udziału w badaniu na temat Opiekunów
Autor Wiadomość
pyszanna 

Wysłany: 2016-04-12, 22:14   Zaproszenie do udziału w badaniu na temat Opiekunów

Dzień dobry,

jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W ramach pracy magisterskiej prowadzę badanie na temat wartości i postaw osobistych nieformalnych opiekunów osób chorych na chorobę Alzheimera. Temat jest mi szczególnie bliski z dwóch powodów. Po pierwsze, znam ten problem ze względu na to, że moje obie Babcie chorują na ChA i wraz z rodziną zajmowałam się nimi przez kilka lat. Po drugie, uzbierane dane pomogą w stworzeniu profilu psychologicznego osób opiekujących się, co pozwoli na zaprojektowanie pomocy psychologicznej, skrojonej do potrzeb opiekunów.

Bardzo proszę o udział w badaniu - wypełnienie ankiety zajmuje około 15-20 minut, jest anonimowe i uzyskane dane zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do celów naukowych. Będę bardzo wdzięczna za poświęcony czas i zaangażowanie oraz przesłanie ankiety innym znanym Państwu osobom, które również zajmuje się opieką, a nie korzysta z tego Forum.

Link do badania: https://docs.google.com/forms/d/1MLu3OYQg79XaWxD-Ll3T7zyGoyvkKNAP2XwAls35GRU/viewform?c=0&w=1

W razie potrzeby mogę przekazać ankiety w formie papierowej.

Zachęcam do kontaktu i przesyłania uwag (mój mail: a.pyszkowska@gmail.com ).

Z wyrazami szacunku,
Anna Pyszkowska

tumna 
Memoriał

Wysłany: 2016-05-06, 10:09   

Jak tylko będę mieć chwilkę to wypełnię ;)

pyszanna 

Wysłany: 2016-05-08, 18:58   

tumna napisał/a:
Jak tylko będę mieć chwilkę to wypełnię ;)

Będę bardzo wdzięczna! :)

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wypełnienia i zachęcam resztę osób do zrobienia ankiety. ;)

tumna 
Memoriał

Wysłany: 2016-05-09, 10:17   

Forum odwiedza raczej mało osób, więc warto pomyśleć też nad innymi rozwiązaniami ;)

Jucho93 
Justyna

Wysłany: 2017-04-13, 12:33   

Witam! Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale wydaje mi się, że tak. :) Mam babcię chorą na Alzheimera i piszę pracę magisterską na temat sytuacji opiekunów. Bardzo liczę na Państwa pomoc! :) Ankieta jest oczywiście anonimowa i posłuży mi wyłącznie do celów pracy dyplomowej. Pozdrawiam!

https://www.interankiety.pl/i/6DNQNOGO

Odpowiedz do tematu