Portal FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta o chorobie Alzheimera w celach badawczych
Autor Wiadomość
asiamazurek02

Wysłany: 2020-03-25, 10:28   Ankieta o chorobie Alzheimera w celach badawczych

Witam serdecznie wszystkich,

Jestem terapeutką zajęciową i w związku ze wzrostem zachorowań na chorobę Alzheimera wśród Naszych bliskich (sama posiadam w swojej rodzinie taką osobę, którą się częściowo opiekuję) postanowiłam w ramach mojej pracy dyplomowej zbadać potrzeby opiekunów osób chorych na tę przykrą przypadłość. Docelowo z badań tych będę pisała nie tylko pracę dyplomową, ale z racji mojej pracy (pracuję w Fundacji) planuję rozpocząć projekt terapeutyczny polegający na pomocy terapeutycznej opiekunom. W tym celu potrzebuję uzyskać niezbędne informacje, aby dowiedzieć się m.in. w jakich miejscach pomoc taka jest najmniej dostępna i co na to wpływa. W linku znajdą Państwo ankietę dotyczącą wspomnianych wyżej tematów. Jest ona krótka i anonimowa. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w wykonaniu tego badania. Pomoże to nie tylko mnie, ale również w przyszłości innym osobą, które zmagają się na co dzień z opieką nad osobami chorymi  to taka moja mała misja  Dziękuję !

Jednocześnie jeśli ja również mogłabym jakoś pomóc Państwu zapraszam do kontaktu, z osobami chorymi na A. pracuję od 3 lat.

Pozdrawiam cieplutko!

Ankieta:
https://docs.google.com/forms/d/1lOgnKWDWVq2LrsImATOrmvVrUK-xecmSG6PYmFDhNms/edit#responses

Odpowiedz do tematu