Portal FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam serdecznie
Autor Wiadomość
Lebek
Gość
Wysłany: 2012-05-02, 23:33   Witam serdecznie

Widzę że nowe forum i jeszcze wpisów nie wiele jest, ale inicjatywa bardzo fajna i myśle że spokojnie sie to rozwinie. Będe tu zaglądał bo mam w rodzinie osobe chora na Alzheimera i z chęcia sie podziele doświadczeniami
Pozdrawiam

pons

Wysłany: 2012-05-05, 11:20   witam

Mam na imie Ewa. Mam w rodzinie osobę chorą na Alzheimera (ciocie).
Mam nadzieje że forum troche się rozkręci bo na razie za dużo sie tu nie dzieje, ale będe zaglądała.
Pozdrawiam

kiki

Wysłany: 2012-05-24, 10:19   Witajcie

Witam serdecznie!
Mam na imię Gabriela pochodze z Wrocławia. Kilka tygodni temu u mojego taty została zdiagnozowana choroba Alzheimera. Tata jest pod stała opieka pielęgniarki i rodziny ( także moje)
Pozdrawiam

alan 
Administrator

Wysłany: 2012-05-26, 17:11   

Witam wszytkich bardzo serdecznie :)) Forum na pewno sie rozkęci, potrzeba na to tylko trochę czasu.

gabi

Wysłany: 2012-06-09, 18:39   

Cześć wszystkim, mam na imie Gabriela. Mam chorą mame która obecnie przebywa w dpsie.
Pozdrawiam

jolka

Wysłany: 2012-07-02, 12:35   

Witam.
Będe tu zaglądać.
Pozdrawiam Jola

anna_maria 

Wysłany: 2012-07-24, 23:49   

Witam . Mam na imię Anna , mój tata jest chora, są to początki . Tata jest pod opieką moją i mojej córki , boję się przyszłości . Pozdrawiam .

andrzej

Wysłany: 2012-07-28, 00:12   

Witam wszytkich.
W rodzine mamy chorą mame która ma silne objawy demencji starczej, w godzinach naszej pracy mama ma opiekunke natomiast już popołudniu każdy potrochu z rodziny opiekuje się mamą.
Pozdrawiam
Andrzej

Karolina

Wysłany: 2012-08-17, 22:20   

Dzień dobry!Właśnie założyłam na Facebooku grupę dla osób mających kogoś bliskiego z tą właśnie chorobą.Mam taki pomysł,jeżeli ktoś z Waszych bliskich zgubiłby się, bo to się często zdarza to moglibyśmy informować się o tym na Fb.Dużo ludzi z niego korzysta i myślę ,że bardzo mogłoby to pomóc w poszukiwaniach.Grupa nazywa się Morbus Alzheimer!pozdrawiam!

Karolina

Wysłany: 2012-08-19, 19:20   

A tutaj link:http://www.facebook.com/groups/322482037847743/

dorota

Wysłany: 2012-08-22, 09:26   

Witam wszytkich bardzo serdecznie.
Ciekawa stronka.
Pozdrawiam
Dorota :-)

Dom Opieki
Gość
Wysłany: 2012-10-07, 15:01   

Witam serdecznie,
mam na imię Marzena, dwa lata temu z uwagi na brak miejsca, w którym Osoby z dysfunkcjami otępiennymi miałyby szansę aktywnie spędzać czas założyłam Dom Dziennego Pobytu dla Osób z otępieniami. Jak i w Państwa przypadku - spowodowało takie działanie samo życie - choroba dotknęła bliskiej mi Osoby. Niezależnie od stopnia degradacji umysłu ja i moj zespół mamy głębokie przekonanie, że miejsca jak nasze są najbardziej efektywne w walce o spowalnianie procesów otępiennych. Wierzymy, że od bezczynności dużo lepsza jest stymulacja i takimi metodami otaczamy opieką naszych Podpopiecznych.
Z przyjemnością będziemy śledzić forum, w miarę możliwości czasowych będziemy dzielić się doświadczeniami.
Wszystkiego dobrego wszystkim dzielnie stawiającym czoła i wspierających swoich Bliskich!

terenia

Wysłany: 2012-10-09, 22:49   

Na forum na pewno przyda się ktoś z Twoim doświadczeniem. Opieka na osoba bliska jest już dużym wyzwaniem natomiast, prowadzenie domu opieki to już naprawde coś wielkiego i nie każdy się do tego nadaje. Ale skoro już 2 lata prowadzisz dom to chyba dajesz rade.
Pozdrawiam i powodzenia

janek
Gość
Wysłany: 2012-10-28, 14:13   

hej

Katarzyna

Wysłany: 2012-12-22, 21:51   

Cześć,
Jestem psycholożką specjalizującą się we wsparciu i poradnictwie dla osób dotkniętych chorobą Alzheimera i ich opiekunów. Serdecznie zapraszam do czytania mojego bloga pod adresem:
http://alzheimer-pomoc.pl/

Istnieje też możliwość konsultacji i wsparcia psychologicznego on-line. Więcej informacji pod wskazanym wyżej adresem.
Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu