Portal FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt studencki
Autor Wiadomość
Patrycja_1997

Wysłany: 2017-02-06, 15:43   Projekt studencki

Cześć wszystkim!
Jestem członkiem organizacji studenckiej, która zajmuje się działalnością CSR i rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów społecznych. Ogólnie mówiąc staramy się znajdować innowacyjne rozwiązania i wprowadzać je w życie.
Jednak najtrudniejsze jest znalezienie problemu nie mając go samemu. Zainteresowaliśmy się tematyką choroby Alzheimera i tego z czym może borykać się osoba chora oraz jej bliscy, jednak sami nie znamy takich osób. Stąd moja obecność tutaj!
Chciałabym bardzo prosić każdego z Was o opinię - czy spotkaliście się z jakimś problemem związanym z życiem z tą chorobą, którego rozwiązania nadal nie znaleźliście lub którego rozwiązanie (jeszcze) nie istnieje? Zależy mi na każdej sugestii! Nawet jeśli uważacie, że jakiegoś problemu nie da się rozwiązać. :) Szukamy inspiracji, żeby móc zmienić coś na lepsze, ale tylko od Was mogę dowiedzieć się czy jest to temat warty uwagi, czy może jednak udogodnień szeroko związanych z Alzheimerem i demencją jest już wystarczająco dużo. Będę wdzięczna za każdy komentarz. :)

Jucho93 
Justyna

Wysłany: 2017-04-13, 11:32   

Witam! Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale wydaje mi się, że tak. :) Mam babcię chorą na Alzheimera i piszę pracę magisterską na temat sytuacji opiekunów. Bardzo liczę na Państwa pomoc! :) Ankieta jest oczywiście anonimowa i posłuży mi wyłącznie do celów pracy dyplomowej. Pozdrawiam!

https://www.interankiety.pl/i/6DNQNOGO

Odpowiedz do tematu